Подрібнювачі відходів (диспоузер)

Код товару: WDU-1ASEU

Измельчитель для кухонной мойки McAlpine WDU-1ASEU

0

8 500 грн.

На складі

Подрібнювач харчових відходів McAlpine WDU-1ASEU Особливості:Система Perfect Grind подрібнює всі ..

Код товару: 96604-3ASEU

Измельчитель для кухонной мойки McAlpine WDU-4ASEU-POL

0

12 900 грн.

На складі

Подрібнювач харчових відходів з пневматичним перемикачем McAlpine WDU-4ASEU-POL Особливості:..

Код товару: WDU-2ASEU

Подрібнювач для кухонної мийки McAlpine WDU-2ASEU

0

10 200 грн.

На складі

Подрібнювач харчових відходів McAlpine WDU-2ASEU Особливості:Система Perfect Grind подрібнює всі ..

Код товару: WDU-3ASEU

Подрібнювач для кухонної мийки McAlpine WDU-3ASEU

0

10 800 грн.

На складі

Подрібнювач харчових відходів McAlpine WDU-3ASEU Особливості:Система Perfect Grind подрібнює всі ..

Подрібнювачі відходів (диспоузер)

Побутовий подрібнювач харчових відходів (диспоузер) - пристрій, що перемелює харчові відходи та змиває їх у водопровід.

Основу побутового сміття здебільшого складають залишки їжі - шматочки їжі з тарілок, шкірка різних плодів, рибні кістки тощо. На звалищі такого роду відходи розкладатимуться істотно довше, ніж у природних умовах.

Подрібнювач харчових відходів являє собою механічний або електричний прилад, який подрібнює харчові відходи і відправляє їх у каналізацію. Диспоузер на кухні встановлюється під раковиною і з'єднується зі зливним отвором. Принцип роботи диспоузера полягає в тому, що харчові відходи потрапляють у подрібнювач, дробляться і йдуть через каналізацію назавжди, не встигнувши розкластися. До того ж установлення диспоузера вирішить проблему засмічення труб.

Використання диспоузерів дозволяє:

  • скоротити кількість мішків для сміття, тому що більша частина харчового сміття буде змиватися в каналізаційну систему;
  • знизити навантаження на сміттєві звалища, які часто є провокаторами екологічних катастроф;
  • позбутися неприємного запаху зі сміттєвих відер і контейнерів;
  • попередити утворення засмічень;
  • не провокувати появу тарганів, гризунів та інших неприємних гостей у домі;
  • зберегти чистоту на кухні: чистити фрукти та овочі можна безпосередньо в мийці, відразу вмикаючи подрібнювач.

Якщо ви вирішили полегшити собі побут і внести свій посильний внесок у збереження екології, то на якості економити не потрібно.

Якщо ви вирішили полегшити собі побут і внести свій посильний внесок у збереження екології, то на якості економити не потрібно.

Придбавати слід пристрій, який буде ефективно і без перебоїв працювати. Для хорошого диспоузера характерні такі параметри:

  • Висока потужність (у разі електричного пристрою). Від цього параметра залежить, які різновиди харчових відходів під силу подрібнювачу, і з якою швидкістю він з ними впорається. Але потрібно розуміти, що потужні диспоузери (понад 1300 Вт) витрачають багато електричної енергії і рекомендуються для виробничого застосування. Тому необхідно підбирати оптимальні показники потужності. Наприклад, для будинку сім'ї з 4 осіб підійде пристрій із рівнем потужності від 550 Вт.
  • Достатня швидкість обертання. Для механічного типу пристрою цей параметр забезпечується напором води, для електричного - конструкційними особливостями. Швидкість роботи механізму визначає продуктивність подрібнювача. Краще купувати пристрій зі швидкістю обертання не менше ніж 1400 обертів за хвилину.
  • Вмісткість камери для дроблення/різання харчових відходів. Цей параметр індивідуальний і залежить від конкретної раковини. Камера не повинна бути занадто маленькою, оскільки в такому разі він може забиватися. Діапазон об'ємів - 700-1500 мл. Для великої родини слід вибирати об'єм не менше 1200 мл.
  • Деталі з нержавіючої сталі. Це хороший матеріал, що має високу міцність, надійність, стійкість до корозії. Елементи конструкції з нержавіючої сталі можуть безпроблемно експлуатуватися навіть у непростих умовах.
  • Гороша шумоізоляція.
  • Автоматична система запобігання перевантажень.
  • Опція реверсного обертання.
  • Декілька швидкостей обертання.
  • При посиленні зливного сланцю.
  • Антибактеріальне покриття.

Використання подрібнювача харчових відходів

  • Диспоузер на кухні допоможе подрібнити майже всі види харчових відходів. Це очищення овочів і фруктів, а також їхні кісточки, динні та кавунові скоринки, ягоди, насіння, яєчну шкаралупу, вермішель, різні крупи, черствий хліб. Також диспоузер здатний подрібнити курячі та рибні кістки, невеликі м'ясні кісточки, горіхи, навіть зі шкаралупою. І таке неорганічне сміття, як паперові серветки та сигаретні недопалки.
  • З обережністю в диспоузері слід подрібнювати велику кількість лушпиння від насіння, рибну луску та плавники, обрізки сирого м'яса, а також м'ясні жили в сирому вигляді.
  • Не варто подрібнювати в диспоузері продукти з волокнистою структурою, наприклад, бананову шкірку, кукурудзяні качани, цибулеве лушпиння, стебла кропу, селери, петрушки та великі кістки. Також у подрібнювач харчових відходів не повинні потрапляти нитки, мотузки, волосся, поліетилен, скло, пластик, металеві, тканинні та гумові вироби. Подібні відходи можуть заблокувати роботу диспоузера або призвести до його поломки.

Побутовий диспоузер - це чудовий помічник на кухні, що дає змогу не тільки позбуватися відходів і сторонніх запахів, а й позитивно впливає на екологію внаслідок істотного зниження обсягу відходів, що утилізуються звичайним способом. Завдяки застосуванню побутового подрібнювача харчових відходів скорочується кількість сміття на полігонах і звалищах.

Перед тим, як вибрати подрібнювач харчових відходів для кухні або диспоузер, слід вивчити характеристики конкретної моделі. Подрібнювачі харчових відходів залежно від принципу роботи можуть бути механічними або гідроприводними та електричними.

Купити подрібнювач харчових відходів для кухонної мийки Ви можете в нашому інтернет-магазині недорого за ціною від виробника.

Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником, колір виробу може відрізнятися від зображення на фото.